JUL & GUSHKA

JUL x GUSHKA: затишний дроп про тепло, яким хочеться ділитись

Ця зима показує нам, як важливо берегти тепло у собі та ділитися ним зі світом. Нова спільна колекція JUL & GUSHKA саме про це — від обіймів близької людини до затишного шарфа, в який хочеться загорнутися з головою. Ми поєднали сучасні елементи затишку з традиційними ремеслами аби останні були доступні кожному, хто хоче торкнутись живого звичаю.

Бренд вовняних виробів GUSHKA родом з гірського містечка Косів, центру гуцульської культури. Цей регіон здавна важався відомим центром ткацтва та ліжникарства, де традиції передавалась з покоління в покоління. Від нитки до зрізу готового виробу з верстату все робиться вручну, жоден процес не є автоматизованим. Це і робить кожен елемент цієї колекції унікальним, живим.

До колекції увійшли предмети одягу, аксесуари та елементи домашнього декору. Ліжник та доріжки, що їх виконано за традиційною українською технологією ткацтва. Довгі барвисті шарфи та в’язані жилетки, нитки для яких робляться вручну майстрами Косівщини.

Родзинка дропу — пухнасті сумки, що оздоблені дзвониками. Останні — не просто декор. Це справжні мініатюрні дзвоники, що вдягають вівцям перед тим як відправити тих на пасовище. Вони теж виготовлені у Косові. У кожному виробі, кожній деталі відчувається живий дотик людей, що їх створювали.

Дроп JUL x GUSHKA — про особливі моменти разом, про вечір Різдва, про прагнення ділитися та зробити людей біля себе щасливішими, огорнути їх любов’ю. Він про затишок, який можна відчути лише поруч з найріднішими. А ще про традиції, що нас об’єднують, як ніколи раніше.

Всі речі колекції виготовлені зі 100% вовни. Вони стануть влучним подарунком на свята — щоб поділитися своїм світлом, зігріти найдорожчих та закарбувати моменти спільної радості та надії в пам’яті.