Що ви полюбляєте носити вдома? Багато хто доношує старий одяг, бо «його не шкода». Ми ж пропонуємо створювати собі затишний настрій щодня й придбати якісні піжами. Їх можна не тільки носити в якості домашніх костюмів, а й використовувати за прямим призначенням. 

 

Дитячі піжами 

Піжами дитячі перш за все мають бути зручними, але ми подбали й про дизайн. Ми вважаємо, що потрібно з показувати дитині, що навіть у домашньому одязі можна виглядати охайно й стильно.

Сорочка піжамна дитяча блакитного кольору має класичний комірець і подовжену спинку. Застібається на ґудзики спереду, на рукавах манжети. Матеріал виробу — 100% бавовна, тому сорочка дуже приємна на дотик. Підходить для носіння вдома й відпочинку. 

Брюки піжамні дитячі з еластичною резинкою на талії й високою посадкою. Досить широкі брюки, які мають цікавий дизайн — поєднання вертикальної та горизонтальної смужки. 

 

Піжами для жінок

Жіноча піжама, на наш погляд, має бути комфортною. А ще ми відмовилися від банальних рішень — у нашому асортименті немає барвистих халатів. Пропонуємо стриманий комплект у смужку, що складається з сорочки та брюк:

  1. Класична довга сорочка вільного крою, зі стандартним комірцем і ґудзиками спереду. Також у каталозі є атласні сорочки чорного, бузкового кольорів і відтінок слонової кості. Атласні вироби більш легкі, не мають манжетів.

  2. Брюки з високою посадкою і резинкою, розширюються до низу (фасон широкий кльош). Наявні кишені по боках. Атласні брюки застібаються на ґудзик, мають прямий крій.

З сорочок і брюк можна зібрати повноцінний комплект в одному стилі. 

Увага! Піжами жіночі атласні потребують делікатного носіння й догляду. Рекомендується ручне прання.


Чому варто обрати JUL?

Ми — український мас-маркет бренд. Виробляємо стильні й головне — базові речі. З продукцією JUL ви легко зберете базовий гардероб для дому, спорту, роботи, відпочинку. Наші речі коштують помірно, адже вам не потрібно переплачувати за імʼя бренду чи принти. Стриманість, мінімалізм, універсальність — це про JUL. З нетерпінням чекаємо на ваші замовлення!