JUL — український мас-маркет бренд жіночого одягу.


У JUL ми абсолютно впевнені, що звичайна біла футболка має коштувати як звичайна біла футболка. Без цього ствердження неможлива наша місія — ми прагнемо, щоб стильні та якісні речі були доступні жінкам усіх міст України незалежно від рівня доходів, типу фігури та поглядів на життя. Саме тому кожного дня на своєму власному виробництві ми займаємося створенням одягу високої якості пошиву з адекватною ціною. Пошук балансу першого та другого захоплює нас ніяк не менше, аніж робота над креативною складовою кожної колекції.


Ми випускаємо дві колекції на рік, робимо сезонні та тематичні дропи. А також маємо постійну лінійку виробів з кашеміру та трикотажу. Засновницею та креативним директором бренду є стилістка Юлія Логвін.


Всі речі від JUL створюються в Україні.

 

НАША МІСІЯ

JUL прагне, щоб стильні та якісні речі були доступні жінкам усіх міст України незалежно від рівня доходів, типу фігури та поглядів на життя.

 

НАШІ КОЛЕКЦІЇ

Кожна наша колекція представляє собою повноцінний гардероб. При її створенні, ми завжди ставимо за ціль, щоб усі речі легко поєднувалися між собою. Це важливо, адже основою наших колекцій є саме базовий одяг. Не менш важливим для нас є різноманіття, адже життя сучасної жінки є надсоціальним та активним. Тому в колекціях JUL є місце як повсякденому вбранні, так і вишуканому. На навчання чи в офіс, на побачення чи прогулянку — у JUL завжди є відповідь на питання «що вдягнути?». Ми адаптуємо модні тренди до реального життя, а колекції випускаємо лімітованим тиражем.

 

НАША ЦІНА

Ми справді віримо в те, що звичайна біла футболка має коштувати як звичайна біла футболка, а звичайна чорна сукня — як звичайна чорна сукня. Ми завжди пильнуємо за якістю наших виробів та ціною, а найголовніше — за балансом між ними. Досягати його нам допомагає наше власне виробництво, наявність якого передбачає скорочення багатьох витрат, з якими стикаються бренди, що працюють на аутсорсі. Водночас, ми не нехтуємо якістю матеріалів, щоб скоротити витрати. JUL завжди вибирає якісні тканини за зрозумілу ціну.

 

НАШ ДОСВІД

Засновниця бренду JUL Юлія Логвін — стиліст із вражаючим досвідом роботи у модному ретейлі, а також у якості персонального фахівця для абсолютно різних жінок. Свій досвід Юлія переклала на мову дизайну — зрозумілого, актуального та доступного.

 

НАША СВІДОМІСТЬ

Ми з любов'ю та з повагою ставимося до планети. Саме тому переважно використовуємо натуральні тканини, а в упаковці лише ті матеріали, що легко піддаються переробці, та не представляють загрози для нашого з вами спільного навколишнього середовища. Ми проти бездумного конс’юмеризму — ми за розумний шопінг. Саме тому всі наші колекції випускаються лімітованим тиражем. Ми за етичне виробництво з дотриманням найкращих умов праці. Ми любимо та поважаємо всіх, хто щодня власноруч створює JUL.