На речі з розділу SALE додатково -15% на чек від 3000 грн та -25% на чек від 6000 грн

JUL — український бренд одягу

Ми абсолютно впевнені, що звичайна біла футболка має коштувати як звичайна біла футболка. Без цього твердження неможлива наша місія: ми прагнемо, щоб стильні та якісні речі були доступні жінкам усіх міст України, незалежно від рівня доходів, типу фігури та поглядів на життя.

Кожного дня на своєму виробництві ми займаємося створенням одягу високої якості пошиву та пропонуємо його нашим клієнтам за прийнятною ціною. Пошук балансу першого та другого захоплює нас не менше, ніж робота над креативною складовою кожної колекції.

Наша команда постійно в пошуку свіжих ідей для створення актуального одягу сезону. Ми регулярно випускаємо нові колекції з лімітованим тиражем, а також сезонні та тематичні дропи. Крім того, ми маємо постійні лінійки спортивного одягу, деніму, виробів з кашеміру та трикотажу. 

Ми в JUL адаптуємо модні тренди до реального життя, до будь-яких ситуацій та потреб. Ми прагнемо аби кожна наша колекція стала основою базового гардероба та була відповіддю на ваше питання «що вдягнути?». Наша мова дизайну — проста та лаконічна, і водночас — самобутня та захоплива. Всі наші вироби підкреслюють позачасовість, а не миттєву актуальність.

Засновницею та креативним директором бренду є Юлія Логвін.

Всі речі від JUL створюються в Україні та з любов’ю до наших жінок.