КЛУБ “ЮНІСТЬ”

Бренд JUL святкує найочікуванішу весну новою колекцією Клуб “Юність”. Це своєрідна присвята свідомій молоді країни, що згуртувалась та кожного дня бореться, вболіває, допомагає та відбудовує країну своїми руками. Це дуже надихає, і JUL не міг залишитись осторонь.

Волонтерський рух в Україні активно розпочався ще в 2014 та з початком повномасштабного вторгнення став невід’ємною частиною щоденного життя свідомих українців. Сьогодні він відчувається дуже молодим, проактивним, прогресивним та майже завжди – нетривіальним. Ця колекція про молодь та для неї, про світло та легкість, про волонтерів, які об’єднують та обʼєднуються задля допомоги тим, хто її потребує, та надихають на це інших.

До колекції Клуб “Юність” увійшли актуальні брюки, шорти та спідниці-карго, джинси з низькою посадкою, худі, кепки та місткі сумки-шопери. А також базові елементи гардеробу: сорочки-поло, класичні прямі брюки, смугасті лонгсліви, м’які топи, лаконічні футболки та майки, спідниці плісе довжини міді та міні, та сукні: напівпрозора з довгим рукавом та молочна сукня з топом-бюстьє.
Елементи одягу та аксесуарів здобули нового символічного забарвлення. Так, геральдичний лев – це сміливість та сила, сонце – відродження, літера J, декорована квітами – весна та юність.

Героїнею кампейну стала Варвара Лущик, одна з представниць молодого волонтерського руху. З перших місяців вторгнення Варвара разом із друзями та колегами допомагали з продуктами та ліками, власноруч відбудовували та ремонтували будинки на Чернігівщині, що постраждали через росіян.

JUL & GUSHKA

JUL x GUSHKA: затишний дроп про тепло, яким хочеться ділитись

Ця зима показує нам, як важливо берегти тепло у собі та ділитися ним зі світом. Нова спільна колекція JUL & GUSHKA саме про це — від обіймів близької людини до затишного шарфа, в який хочеться загорнутися з головою. Ми поєднали сучасні елементи затишку з традиційними ремеслами аби останні були доступні кожному, хто хоче торкнутись живого звичаю.

Бренд вовняних виробів GUSHKA родом з гірського містечка Косів, центру гуцульської культури. Цей регіон здавна важався відомим центром ткацтва та ліжникарства, де традиції передавалась з покоління в покоління. Від нитки до зрізу готового виробу з верстату все робиться вручну, жоден процес не є автоматизованим. Це і робить кожен елемент цієї колекції унікальним, живим.

До колекції увійшли предмети одягу, аксесуари та елементи домашнього декору. Ліжник та доріжки, що їх виконано за традиційною українською технологією ткацтва. Довгі барвисті шарфи та в’язані жилетки, нитки для яких робляться вручну майстрами Косівщини.

Родзинка дропу — пухнасті сумки, що оздоблені дзвониками. Останні — не просто декор. Це справжні мініатюрні дзвоники, що вдягають вівцям перед тим як відправити тих на пасовище. Вони теж виготовлені у Косові. У кожному виробі, кожній деталі відчувається живий дотик людей, що їх створювали.

Дроп JUL x GUSHKA — про особливі моменти разом, про вечір Різдва, про прагнення ділитися та зробити людей біля себе щасливішими, огорнути їх любов’ю. Він про затишок, який можна відчути лише поруч з найріднішими. А ще про традиції, що нас об’єднують, як ніколи раніше.

Всі речі колекції виготовлені зі 100% вовни. Вони стануть влучним подарунком на свята — щоб поділитися своїм світлом, зігріти найдорожчих та закарбувати моменти спільної радості та надії в пам’яті.

УКРАЇНСЬКА ХВИЛЯ

До Дня Незалежності мас-маркет бренд жіночого одягу JUL об’єднався із відомими українськими виконавцями 90-х років, щоб створити спеціальний музичний мерч-триб’ют часам, що відрізнялись драйвом, свободою та відкритістю експериментам, та людям, що створювали ці часи. Прагнучи розвивати власну культуру в Україні та за її межами, ми представляємо колекцію футболок із зображеннями культових альбомів українських артистів. До першого дропу увійшли  “Воплі Відоплясова” з обкладинками “Хвилі Амура” та “Або Або”, “Скрябін” з “Танець Пінгвіна”, “Вхід у змінному взутті” з “ВУЗВ. Плановая вечеринка” та Руся з добірки “Вибране”. Так, у JUL започатковується культура використання мерчового одягу з вітчизняним культурним контентом, яка, сподіваємось, стане для українців ще однією традицією. Лінійка буде доповнюватись зображеннями інших виконавців та їх творів.

 

Колекцією “Українська хвиля” ми кажемо своє “дякую” тим, хто дав життя українській незалежній музичній сцені, тим хто зараз її гідно представляє, і заздалегідь, новим зіркам, що ще запалають.