безкоштовна доставка при замовленні від 3500 грн
безкоштовна доставка при замовленні від 3500 грн
безкоштовна доставка при замовленні від 3500 грн
безкоштовна доставка при замовленні від 3500 грн
безкоштовна доставка при замовленні від 3500 грн

SPRING 2024

Колекція Spring 24 відзначається природними та нейтральними відтінками, такими як: бежевий, сірий, чорний та блакитний. Ці кольори створюють основу для бездоганних комбінацій та дозволяють елементам колекції гармонійно доповнювати один одного. Від класичних жакетів до ніжних суконь, кожен айтем вражає своєю простотою та елегантністю.

РІЗДВЯНА

Цією колекцією хочемо нагадати про необхідне в наш час диво, цінності та традиції, що об'єднують нас, як ніколи раніше.  

Основним візуальним елементом колекції стала Вифлеємська зірка – один із найголовніших атрибутів Різдва. Інтерпретувати бачення символу світла довірили українській художниці Поліні Мороз.  

 Цього разу колекцію вперше доповнили особливими прикрасами - у співпраці з українською стилісткою і засновницею ювелірного бренду LUTIKI – Сонею Солтес.

KATSURINA + JUL

Ми об'єднались, щоб розповісти вам про затишок, в який хочеться загорнути себе з ніг до голови, а також про внутрішній спокій, який буває дещо складно віднайти сьогодні. І звісно, додали ноти доброї іронії завдяки мінімалістичному дизайну із зображенням сніданків, що розповідають про особливі ранкові ритуали.

MONATIK × JUL × GEN. UKRAINIAN

MONATIK x JUL x Gen. Ukrainian презентують спільну благодійну колекцію.

Яскраве серце, доповнене глибоким написом "Любов лікує рани. Будь собою" – основний елемент, зображений на речах дропу. Це – відсканований малюнок дитини, що проходила реабілітацію в спеціальному освітньо-реабілітаційному таборі Gen. Camp, що займається дітьми, які втратили батьків на війні. Втративши найцінніше, вони знаходять сили підійматися, щоб дати цьому світу ще один шанс і навчають інших неабиякій мудрості.

Візуальна композиція стала натхненням як для співака та композитора MONATIK, так і для українського бренду одягу JUL. Спеціально для колаборації артист створив музичне оформлення, а також написав вірш із глибоким та проникливим месседжем. У аудіо можна почути також голоси дітей MONATIK – Данила та Платона.

А JUL відтворив малюнок на речах спільної колекції MONATIK x JUL x Gen. Ukrainian. Дроп складається із лонгсліву та утепленого худі, виконаних із якісного трикотажу, що стануть необхідною базою в гардеробі прохолодної пори. Палітра представлена класичними відтінками – світло-сірим та ніжно-білим кольорами.

JUL X UKRAINIAN FOLKS: ЧЕРВОНА РУТА 2.0

"Червону Руту" з перших акордів впізнає кожен українець. За 52 роки з дня свого першого звучання вона стала неофіційним гімном української ідентичності настільки, що пісня часто сприймається за народну.

У 2021 році до 50-річчя композиції бренд JUL вперше випустив колекцію-присвяту "Червоній Руті". Цьогоріч в колаборації з етнографічним візуальним щоденником Ukrainian Folks виходить повноцінна колекція, присвячена беззаперечно найкращій українській пісні про кохання.

Квітка авторства художниці @assha__world.

УКРАЇНСЬКА ХВИЛЯ

До Дня Незалежності мас-маркет бренд жіночого одягу JUL об’єднався із відомими українськими виконавцями 90-х років, щоб створити спеціальний музичний мерч-триб’ют часам, що відрізнялись драйвом, свободою та відкритістю експериментам, та людям, що створювали ці часи. Прагнучи розвивати власну культуру в Україні та за її межами, ми представляємо колекцію футболок із зображеннями культових альбомів українських артистів.

До першого дропу увійшли “Воплі Відоплясова” з обкладинками “Хвилі Амура” та “Або Або”, “Скрябін” з “Танець Пінгвіна”, “Вхід у змінному взутті” з “ВУЗВ. Плановая вечеринка” та "Руся" з добірки “Вибране”. Так, у JUL започатковується культура використання мерчового одягу з вітчизняним культурним контентом, яка, сподіваємось, стане для українців ще однією традицією. Лінійка буде доповнюватись зображеннями інших виконавців та їх творів.

Колекцією “Українська хвиля” ми кажемо своє “дякую” тим, хто дав життя українській незалежній музичній сцені, тим хто зараз її гідно представляє, і заздалегідь, новим зіркам, що ще запалають.