JUL: ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ

1. Доставка по Україні здійснюється службою Нова Пошта на відділення або адресу. Вартість доставки розраховується індивідуально, виходячи з оголошеної вартості, яка відповідає фактичній сумі замовлення згідно з тарифами служби доставки, та сплачується покупцем окремо при отриманні замовлення на відділенні.

2. Термін формування відправлень — 1-3 робочі дні (проте у період розпродажу даний термін може бути збільшено на декілька днів).

3. Доставка замовлень здійснюється по всій території України за винятком АР Крим, окупованих територій та зони, де проводяться бойові дії.

4. Також зазначаємо, що як тільки ваше замовлення було оформлено та відправлено зі сторони продавця, починається надання послуг з його доставки. Тому, якщо ви скасовуєте своє замовлення після відправлення, кошти за доставку не компенсуються.

5. Важливо! При отриманні вашого замовлення на відділені пошти або при доставці кур’єром, детально перевірте товар на наявність різного роду дефектів/плям тощо. Якщо ви виявили брак товару одразу під час його отримання, ви можете відмовитися від нього на місці, заповнивши заяву на повернення (в якій зазначити про виявлені пошкодження на товарі) та відправити його назад. У даному випадку усі логістичні витрати бере на себе Продавець. У поверненні товару може бути відмовлено, якщо брак/забруднення тощо були виявлені вже після отримання посилки.

 

МІЖНАРОДНА ДОСТАВКА:

1. Доставки здійснюються службою Нова Пошта та УкрПошта в будь-яку країну світу, окрім росії, білорусі, еритреї, кндр, сирії, індії. Терміни формування відправлень — 2-3 робочих дні.

Терміни доставки відправлень Новою Поштою 5-14 днів, а Укрпоштою 20-30 днів з моменту відправлення замовлення (проте терміни можуть бути збільшені зі сторони перевізника через погодні умови/розмитнення тощо, за ці затримки ми відповідальності не несемо). Просимо врахувати термін доставки логістичних компаній.

2. Оформити замовлення можливо на сайті або написавши нам запит в Instagram/Telegram або пошту hello@jul.ua.

3. Вартість доставки оплачує клієнт відразу при оформленні замовлення згідно з тарифами перевізника (тарифи доставки є фіксованими та вказуються на нашому сайті в даному розділі або в чекауті при оформленні замовлення).

4.  Відправлення замовлень здійснюється офіційно (з бірками та супровідними документами). Тому, незалежно від вартості посилки, Одержувачу необхідно сплатити ПДВ.
Замовлення вартістю понад 150 € додатково потребують оформлення вантажної митної декларації (ВМД). Тому, окрім плати за послугу доставки, Одержувачу треба буде покрити всі витрати пов’язані з розмитненням. Для міжнародних відправлень вартість розмитнення необхідно дізнаватися Одержувачу на офіційних сайтах країни-отримувача. Усі витрати за мита і податки несе Одержувач. Додатково зазначаємо, що ми не володіємо інформацією як проходить процедура розмитнення і скільки вона коштує.

 

ВАРІАНТИ ОПЛАТИ ЗАМОВЛЕННЯ:

1. Через українську платіжну систему LiqPay;

2. За повними банківськими реквізитами.

ТАРИФИ ДЛЯ ВІДПРАВОК НОВОЮ ПОШТОЮ (UAH) 

КРАЇНИ ДОСТАВКИ ПОЛЬЩА, МОЛДОВА ЛИТВА, НІМЕЧЧИНА, РУМУНІЯ, СЛОВАЧЧИНА, УГОРЩИНА, ЧЕХІЯ ВЕЛИКА БРИТАНІЯ, ЕСТОНІЯ, ІТАЛІЯ, ЛАТВІЯ
Документи, до 1 кг 350 500 900
до 1 кг 350 500 900
до 2 кг 400 550 950
до 5 кг 500 700 1200
до 10 кг 600 850 1500

 

 

ТАРИФИ ДЛЯ ВІДПРАВОК УКРПОШТОЮ (UAH)

ЗОНА КРАЇНИ ВАРТІСТЬ
Зона 1 Країни колишнього СНД, Східна/Західна Європа, Південна/Північна Європа 665
Зона 2 Східна Азія, Північна Америка/Канада 750
Зона 3 Південна та Південно-Східна Азія, Центральна та Південна Америка 1000