УКРАЇНСЬКА ХВИЛЯ

До Дня Незалежності мас-маркет бренд жіночого одягу JUL об’єднався із відомими українськими виконавцями 90-х років, щоб створити спеціальний музичний мерч-триб’ют часам, що відрізнялись драйвом, свободою та відкритістю експериментам, та людям, що створювали ці часи. Прагнучи розвивати власну культуру в Україні та за її межами, ми представляємо колекцію футболок із зображеннями культових альбомів українських артистів.

До першого дропу увійшли “Воплі Відоплясова” з обкладинками “Хвилі Амура” та “Або Або”, “Скрябін” з “Танець Пінгвіна”, “Вхід у змінному взутті” з “ВУЗВ. Плановая вечеринка” та "Руся" з добірки “Вибране”. Так, у JUL започатковується культура використання мерчового одягу з вітчизняним культурним контентом, яка, сподіваємось, стане для українців ще однією традицією. Лінійка буде доповнюватись зображеннями інших виконавців та їх творів.

Колекцією “Українська хвиля” ми кажемо своє “дякую” тим, хто дав життя українській незалежній музичній сцені, тим хто зараз її гідно представляє, і заздалегідь, новим зіркам, що ще запалають.