JUL: Оплата

 

Готівкою кур'єру

Ви можете оплатити замовлення кур'єру в гривнях безпосередньо в момент доставки. Кур'єрська доставка здійснюється по Києву наступного дня після прийняття замовлення.

Банківська картка

Оплата банківською картою Visa або MasterCard.

Через терминал

Сплатіть готівкою через численні термінали в будь-якому місті України. Можна заплатити і з банківської картки через багато банкоматів. Для цього знайдіть у меню терміналу або банкомату логотип ПриватБанку та вкажіть код платежу.

Квитанція

Ви можете роздрукувати квитанцію й оплатити її в будь-якому відділенні банку.

PayPal

Здійснюйте покупки безпечно, без розкриття інформації про свою кредитну картку. PayPal захистить вас, якщо виникнуть проблеми з покупкою.

 

Оплата карткою через Liqpay.com

Завдяки своїй відкритості та універсальності LiqPAY стрімко інтегрується з багатьма платіжними системами та платформами і стає стандартом платіжних операцій.

Оплата через Pay2Pay

Універсальний платіжний сервіс Pay2Pay покликаний полегшити і максимально спростити процес прийому електронних платежів на Вашому сайті. Ми відкриті для всього нового і надсучасного.

Готівкою в офісі Автолюксу

При доставці замовлення системою Автолюкс, ви зможете оплатити замовлення в їхньому офісі безпосередньо в момент отримання товарів.